International Poland

Zespół

Nasz sukces to przede wszystkim ludzie. Tworząc zgrany i dynamiczny zespół w pełni wykorzystujemy potencjał naszych doświadczonych i kreatywnych ekspertów oraz współpracowników w poszczególnych departamentach. Najważniejsze osoby w Grupie UHY ECA:

Audyt

dr Roman Seredyński

tel.: +48 668 331 700
e-mail: roman.seredynski@uhy-pl.com

 

Piotr Woźniak

tel.: +48 664 994 909
e-mail: piotr.wozniak@uhy-pl.com

 

Michał Kołosowski

tel.: +48 662 165 131
e-mail: michal.kolosowski@uhy-pl.com

 

Katarzyna Szaruga

tel.: +48 668 343 100
e-mail: katarzyna.szaruga@uhy-pl.com

 

Dominik Biel

tel.: +48 606 968 979
e-mail: dominik.biel@uhy-pl.com

 

Paweł Mróz

tel.: +48 506 163 181
e-mail: pawel.mroz@uhy-pl.com

   

Aleksandra Sasin

tel.: +48 506 163 276
e-mail: aleksandra.sasin@uhy-pl.com

   

Anna Ławniczak

tel.: +48 505 637 393
e-mail: anna.lawniczak@uhy-pl.com

 

Marta Jankowska

tel.: +48 503 344 052
e-mail:  marta.jankowska@uhy-pl.com

 

Kinga Wesołowska

tel.: +48 694 108 079
e-mail: kinga.wesolowska@uhy-pl.com

Dorota Piech

tel. +48 501 417 529
e-mail: dorota.piech@uhy-pl.com

 

Łukasz Ustjanycz

tel.: +48 789 255 701
e-mail: lukasz.ustjanycz@uhy-pl.com

 

 

Hanna Staroń

tel. : +48 606 879 322
e-mail: hanna.staron@uhy-pl.com

Agata Dominas

tel. : +48 515 262 430
e-mail: agata.dominas@uhy-pl.com

Natalia Łukasik

tel.: +48 664 712 754
e-mail:  natalia.lukasik@uhy-pl.com

Anna Salus-Kubiak

tel. +48 507 137 097
e-mail: anna.salus-kubiak@uhy-pl.com

 

Anna Narkiewicz

tel.: +48 507 136 993
e-mail: anna.narkiewicz@uhy-pl.com

 

Outsourcing

Michał Zwyrtek

tel.: +48 502 184 848
e-mail: michal.zwyrtek@uhy-pl.com

 

Barbara Jędrzejek

tel.: +48 694 234 781
e-mail: barbara.jedrzejek@uhy-pl.com

 

Andrzej Mikos

tel.: +48 789 388 196
e-mail: andrzej.mikos@uhy-pl.com

 

Ewelina Ściechura

tel.: +48 517 192 392
e-mail: ewelina.sciechura@uhy-pl.com

Aneta Świerze

tel.: +48 510 329 059
e-mail: aneta.swierze@uhy-pl.com

Doradztwo prawno-podatkowe

Michał Zwyrtek

tel.: +48 502 184 848
e-mail: michal.zwyrtek@uhy-pl.com

 

Patryk Steidten

tel.: +48 572 774 158
e-mail: patryk.steidten@uhy-pl.com

   

Edyta Krzywańska

tel.: +48 503 344 029
e-mail: edyta.krzywanska@uhy-pl.com

   

Arkadiusz Juzwa

tel.: +48 664 407 349
e-mail: arkadiusz.juzwa@uhy-pl.com

Tomasz Moszczyński

tel.: +48 698 093 468
e-mail: tomasz.moszczynski@uhy-pl.com

   

Ceny transferowe

Michał Serafin

tel.: +48 795 142 680
e-mail: michal.serafin@uhy-pl.com

 

Katarzyna Gawłowska

tel.: +48 664 407 348
e-mail: katarzyna.gawlowska@uhy-pl.com