International Poland

Formularz newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i uzyskaj dostęp do najnowszych i najważniejszych informacji, publikacji, opinii, komentarzy ekspertów!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa firmy

Stanowisko

Numer telefonu


na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu wysyłki Newslettera (biuletyn „Rachunkowość i podatki”, Newsletter podatkowy, alerty podatkowe, rachunkowe).

Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym (kontakt telefoniczny i kontakt e-mail).

Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu marketingowym (wysyłka drogą e-mailową informacji o świadczonych usługach, bezpłatnych wydarzeniach, Konferencjach, szkoleniach, webinariach)


  • Dane osobowe podawane są dobrowolnie, przy czym ich przekazanie jest niezbędne w celu realizacji wysyłki Newslettera, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Administratorem danych osobowych jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-377), ul. Połczyńska 31A oraz spółki należące do sieci UHY ECA w Polsce, czyli: UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k., UHY ECA Advisory Sp. z o.o.
  • Osobie, której dane osobowe dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych i uzyskania informacji na temat ich przetwarzania, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu skorzystania z praw wymienionych powyżej, należy skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem e-maila: rodo@uhy-pl.com
  • Dane osobowe podane w formularzu Newslettera będą przechowywane do czasu cofnięcia przez zainteresowaną osobę zgody na jego otrzymywanie lub do czasu zaprzestania wysyłania przez Administratora Newsletterów.