International Poland

Manager zespołu kadr i płac

Zabrze
Nazwa stanowiska: Manager zespołu kadr i płac
Dział: Outsourcing

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem kadr i płac obejmujące rekrutację, motywowanie oraz rozwój pracowników,
  • Planowanie, organizowanie i ocena pracy podległych pracowników, w tym ustalanie zastępstw i zarządzanie urlopami oraz innymi nieobecnościami w pracy,
  • Nadzór merytoryczny nad pracownikami zespołu kadr i płac,
  • Merytoryczne wsparcie klientów oraz pracowników z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Szkolenie podległych pracowników,
  • Realizowanie obsługi kadrowo-płacowej dla wybranych Klientów,
  • Sporządzanie okresowych raportów, sprawozdań,
  • Współpraca z działem IT w zakresie utrzymania i rozwoju systemu kadrowo-płacowego,
  • Wdrażanie procedur i instrukcji wewnętrznych,
  • Inicjowanie usprawnień i wprowadzanie nowych rozwiązań informatycznych,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie definiowania usług dla przyszłych klientów oraz przyjmowania nowych Klientów do obsługi,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz udział w spotkaniach z potencjalnymi Klientami,
  • Współpraca z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe wyższe/podyplomowe z zakresu ekonomii lub nauk pokrewnych,
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kadr i płac,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Wiedza z zakresu Prawa Pracy,
  • Wiedza z Zakresu Ubezpieczeń Społecznych,
  • Wiedza z zakresu Podatku Dochodowego od osób Fizycznych,
  • Znajomość przepisów PFRON,
  • Znajomość wewnętrznych procedur jakości,
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych,
  • Doświadczenie w wdrażaniu programów finansowo-księgowych lub innych rozwiązań usprawniających procesy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi,
  • Szkolenia merytoryczne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Twoje korzyści:

Przyjazna atmosfera pracy Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe Karta MultiSport
Dwa dodatkowe dni wolne od pracy Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

kariera@uhy-pl.com
W tytule podaj stanowisko oraz miasto
Oferta ważna do:
13.07.2024 r.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”