International Poland

Office Assistant

Zabrze
Nazwa stanowiska: Office Assistant
Dział: Administracja

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura (m.in. zaopatrzenie w materiały biurowe dbałość o urządzenia biurowe, opieka nad mediami, zamawianie kuriera)
  • Obsługa spotkań w biurze
  • Wprowadzanie nowego pracownika – protokoły, zaświadczenia, zapewnienie wyposażenia
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
  • Obsługa i dekretacja faktur kosztowych
  • Fakturowanie
  • Windykacja należności
  • Obsługa rachunku bankowego
  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, archiwizacja dokumentów
  • Rezerwacja hoteli
  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy oddziałami
  • Zadania projektowe dla Partnera lub innych pracowników biura

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomości MS Office, zwłaszcza Excel oraz urządzeń biurowych
  • Odpowiedzialność, sumienność i samodzielność
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność redagowania pism

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie kursów/szkoleń
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Twoje korzyści:

Przyjazna atmosfera pracy Prywatna opieka medyczną
Ubezpieczenie grupowe Kartę MultiSport
Dwa dodatkowe dni wolne od pracy Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z informacjami podanymi w KLAUZULI. Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie informacje zawarte w KLAUZULI.

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA SP. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k.. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”