International Poland

Młodszy analityk księgowy

Zabrze
Nazwa stanowiska: Młodszy analityk księgowy
Dział: Outsourcing

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami
  • uczestniczenie w procedurach zamknięcia okresu księgowego
  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportów dla Klientów firmy
  • uczestniczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych m.in. GUS, NBP
  • codzienny kontakt z przedstawicielami klienta z języku polskim oraz języku angielskim
  • udział w projektach mających na celu usprawnienie procesów księgowych oraz ich digitalizację

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe lub studenci kierunków ekonomicznych (preferowane kierunki: rachunkowość, audyt/rewizja, finanse, analityk finansowy, ekonometria, informatyka) lub absolwenci liceum/technikum ekonomicznego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • chęć rozwoju zawodowego w obszarze nowoczesnej księgowości nastawionej na digitalizację procesów oraz analizę danych finansowo-księgowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i otwartość na pracę w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
  • zainteresowanie digitalizacją, programowaniem i wykorzystaniem nowych technologii w finansach i księgowości
  • mile widziana znajomość PowerBI lub innego systemu business intelligence
  • mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie z zakresu księgowości, kontrolingu, czy audytu sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach nowoczesnej księgowości oraz kontrolingu
  • możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi
  • szkolenia merytoryczne
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy

Twoje korzyści:

Przyjazna atmosfera pracy Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe Karta MultiSport
Dwa dodatkowe dni wolne od pracy Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

kariera@uhy-pl.com
W tytule podaj stanowisko oraz miasto
Oferta ważna do:
05.05.2024 r.

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z informacjami podanymi w KLAUZULI. Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie informacje zawarte w KLAUZULI.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”