International Poland

Manager w departamencie podatków

Kraków, Poznań, Wrocław, Zabrze
Nazwa stanowiska: Manager
Dział: Doradztwo Prawno-Podatkowe

Zakres obowiązków:

  1. Usługi doradztwa podatkowego dla Klientów, w tym przygotowywanie i analiza dokumentacji podatkowej, sporządzanie opinii podatkowych
  2. Obsługa podatkowa transakcji i przeglądów podatkowych
  3. Prowadzenie projektów z zakresu prawa podatkowego
  4. Zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  5. Nadzorowanie pracy Konsultantów/Starszych Konsultantów

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe (preferencja kierunki prawnicze lub ekonomiczne)
  2. Uprawnienia doradcy podatkowego
  3. Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego
  4. Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (w tym znajomość języka prawniczego, pozwalająca na tworzenie dokumentów podatkowych)
  5. Umiejętność sporządzania pism procesowych
  6. Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów podatkowych
  7. Umiejętności interpersonalne
  8. Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków
  9. Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania alternatywnych rozwiązań
  10. Umiejętność pracy pod presją czasu
  11. Umiejętność organizowania czasu pracy
  12. Umiejętność zarządzania zespołem
  13. Mile widziane doświadczenie w spotkaniach sprzedażowych
  14. Mile widziane w prowadzeniu szkole/webinarów

Oferujemy:

  1. Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  2. Dofinansowanie zajęć sportowych
  3. Prywatną opiekę medyczną
  4. Ubezpieczenie grupowe
  5. Dofinansowanie nauki języków
  6. Dofinansowanie kursów/szkoleń
  7. Program rekomendacji pracowników
  8. Dwa dodatkowe dni wolne od pracy
  9. Przyjazną atmosferę pracy

Twoje korzyści:

Przyjazną atmosferę pracy Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe Kartę MultiSport
Dwa dodatkowe dni wolne od pracy Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

kariera@uhy-pl.com
W tytule podaj stanowisko oraz miasto
Oferta ważna do:
08.08.2023 r.

CV proszę przesłać na adres: kariera@uhy-pl.com
W tytule maila proszę podać stanowisko oraz miasto.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”