International Poland

Newsletter

Newsletter - przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu wysyłki Newslettera (biuletyn „Rachunkowość i podatki”, Newsletter podatkowy, alerty podatkowe, rachunkowe).

Cel kontaktowy - przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym (kontakt telefoniczny i kontakt e-mail).

Cel marketingowy - przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu marketingowym (wysyłka  drogą e-mailową informacji o wydarzeniach, bezpłatnych Konferencjach, szkoleniach, webinariach, informacjach o świadczonych usługach)

Dane podawane są dobrowolnie, ale niezbędne w celu realizacji wysyłki Newslettera, a ich przetwarzanie odbywa się nap odstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Administratorem danych jest UHY ECA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A oraz spółki należące do sieci UHY ECA w Polsce (dalej: UHY ECA): UHY ECA Audyt Sp. z o.o. Sp.k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY Podatki Sp. z o.o. Sp.k., UHY Podatki Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., UHY ECA Advisory Sp. z o.o.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia. Prawa wymienione powyżej mogą być egzekwowane za pośrednictwem maila katarzyna.machnik@uhy.pl.com lub strony www.uhy-pl.com/newsletter-2

Dane osobowe podane w formularzu Newslettera będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody zainteresowanego podmiotu na jego otrzymywanie lub do czasu zaprzestania przez Spółkę wysyłki newsletterów.