International Poland

Formularz zgłoszeniowy XV Konferencja CFO 05.12.2019 r.

Imię i Nazwisko

Stanowisko

Firma

e-mail

telefon

Akceptuję Regulamin (link do strony z regulaminem).

Oświadczam, iż dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapozna-łem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (informacje dostępne tutaj).

Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora wydarzenia (tj. spółki należące do sieci UHY ECA w Polsce: UHY ECA Sp. z o.o., UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY ECA Tax & Law Trawiński Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., UHY ECA Advisory Sp. z o.o.), w tym otrzymywaniu komunikatów dotyczących Konferencji w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Konferencji. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę
na upublicznienie mojego wizerunku na fotografiach pamiątkowych, zdjęciach grupowych, nagraniach audio i video mających na celu promocję oraz relację z organizowanej Konferencji, która będzie dostępna w Internecie.


Konferencja odbędzie się 5-tego grudnia 2019 roku w Warszawie (Atrium Tower).

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak w związku z ograniczoną ilością miejsc konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zobacz program konferencji

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

KATARZYNA MACHNIK
tel.: +48 606 346 079
e-mail: katarzyna.machnik@uhy-pl.com

 

Serdecznie zapraszamy,

Grupa UHY ECA


An independent member of UHY International

Śledź nas:

Aby być na bieżąco z przyszłymi Konferencjami zapisz się do naszego Newslettera!