International Poland

Starszy księgowy

Zabrze
Nazwa stanowiska: Starszy księgowy
Dział: Outsourcing

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości kilku podmiotów;
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym;
  • Analizowanie kont księgowych w tym rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków;
  • Przeprowadzanie procedur zamknięcia okresu księgowego;
  • Weryfikacja i nadzór nad wykonaniem procedur przez księgowych i młodszych księgowych;
  • Przygotowywanie zestawień i analiz ad hoc na potrzeby Klientów;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów dla Klientów firmy;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, WHT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych np. GUS, NBP;
  • Identyfikowanie oraz udział we wdrażaniu usprawnień w procesach finansowo-księgowych;
  • Wsparcie merytoryczne dla mniej doświadczonych członków zespołu;
  • Bieżący kontakt z przedstawicielami Klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia, rewizja finansowa matematyka);
  • 2-4 lat doświadczenia w księgowości, audycie finansowym lub controllingu;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel;
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych np. Enova365; Streamsoft, MS Dynamics365s,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia raportów i analiz;
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego;
  • Chęć ciągłego doskonalenia procesów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność, sumienność i rzetelność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego (lub/i języka niemieckiego) na poziomie co najmniej średniozaawansowanym;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu ERP – mile widziane;

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do twoich potrzeb (umowa o pracę, B2B, zlecenie);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach księgowości;
  • Możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Możliwość udział w programach rozwojowych dla osób zarządzających pracownikami;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy;
  • Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne;

Twoje korzyści:

Przyjazna atmosfera pracy Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe Karta MultiSport
Dwa dodatkowe dni wolne od pracy Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

kariera@uhy-pl.com
W tytule podaj stanowisko oraz miasto
Oferta ważna do:
16.03.2024 r.

Przed wysłaniem CV zapoznaj się z informacjami podanymi w KLAUZULI. Wysłanie CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie informacje zawarte w KLAUZULI.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax&Law Steidten Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”