International Poland

Media o nas

Wywiady

Wypowiedź dr Romana Seredyńskiego dla NewConnector.pl

Raporty UHY

Firmy w Wielkiej Brytanii i Rosji płacą najniższe, wśród głównych gospodarek świata, podatki od osób prawnych

XIV Ranking firm audytorskich Dziennika Rzeczpospolita

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż ECA znajduje się w czołówce najlepszych firm na rynku usług audytorskich.

Grupa ECA zajęła bardzo wysokie 8. miejsce w opiniotwórczym Rankingu Firm Audytorskich organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz Gazetę Giełdy „Parkiet”.

Od zwycięzcy Rankingu dzieli Grupę ECA zaledwie 8,2 pkt.

W opublikowanych przez Rzeczpospolitą wynikach Rankingu audytorów spółek giełdowych, w podziale rynku pod względem liczby przebadanych firm giełdowych, Grupa ECA również zajęła 8. lokatę.

Natomiast w rankingu opartym o kryterium przychodów Grupa ECA zajęła 14 miejsce.

Ponadto w Rankingu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect w 2014 r., opublikowanym przez Gazetę Giełdy “Parkiet”, Grupa ECA zajęła bardzo wysokie, 4. miejsce.

Wyniki tego prestiżowego Rankingu Rzeczpospolitej ugruntowują pozycję Grupy ECA w ścisłej czołówce firm na polskim rynku audytorskim.

Dziękujemy klientom za okazane nam zaufanie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

XIV Ranking firm audytorskich.

Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennik Gazeta Prawna

Grupa ECA może poszczycić się również znakomitymi wynikami w zakresie usług doradztwa podatkowego.

Podczas IX Gali Rankingu Firm i Doradców Podatkowych wyróżniony został Tomasz Moszczyński – Doradca Podatkowy oraz Manager w Grupie ECA.

Przyznana nagroda – III miejsce w kategorii najlepszy doradca podatkowy w zakresie podatku od towarów i usług (VAT).- stanowi uznanie za osiągnięcia w postępowaniu sądowoadministracyjnym przed  Naczelnym Sądem Administracyjnym w sprawie dotyczącej prawa do skorzystania z tzw. ulgi na złe długi.

Zgodnie z wynikami Rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradztwa Podatkowego w roku 2014 spółka ECA Wójciak i Wspólnicy, obecnie ECA Podatki Sp. z o.o. Sp.k., uplasowała się na miejscu 18 wśród firm doradczych zatrudniających od 3 do 9 doradców podatkowych.